Ochrana osobních údajů


Ochrana osobních údajů na stránkách MANYAK.cz je pro nás velmi důležitá. V souladu s platnými právními předpisy, zejména s nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), zpracováváme osobní údaje pouze v rozsahu nezbytném pro poskytování našich služeb. Vaše osobní údaje nebudou nikdy poskytnuty třetím stranám, s výjimkou případů, kdy je to nezbytné pro plnění našich závazků vůči vám (např. doručení objednaného zboží).

Sbíráme pouze nezbytné osobní údaje, jako jsou jméno, adresa, telefonní číslo a e-mailová adresa pro účely zajištění našich služeb a komunikace s vámi. Vaše osobní údaje jsou uchovávány v bezpečí a chráněny před neoprávněným přístupem.

Přijetím těchto podmínek souhlasíte s tím, že vám můžeme občas zasílat e-maily týkající se nabídky našich služeb. Pokud si nepřejete dostávat takové e-maily, můžete se kdykoli odhlásit pomocí odkazu v e-mailu nebo nás kontaktovat na e-mailové adrese uvedené na našich stránkách.

Máte také právo kdykoli požadovat přístup ke svým osobním údajům, opravu nebo výmaz osobních údajů. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky k ochraně osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese uvedené na našich stránkách.