Časté dotazy našich hráčů

FAQ


Tady je několik otázek a odpovědí na ně, se kterými se setkáváme nejčastěji. Pokud jste zde nenašli odpovědi, které hledáte neváhejte se na nás obrátit. Kontakt najdete zde.

Platí se nějaká záloha předem?

Ano. Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat a v případě vašeho přetrvávajícího zájmu o vybraný termín, budete požádání o platbu zálohy na toto datum a čas na náš bankovní účet. Zpravidla jde o částku 2000Kč ale může dosáhnout až 4000Kč v závislosti na velikosti akce a požadovaných doplňkových službách.

Záloha bude na konci akce odečtena od výsledné částky za celou akci.

V případě zrušení akce bude tato částka odeslána zpět na účet ze kterého jsme ji obdrželi.

Je možné za akci zaplatit kartou?

Bohužel ne. Platbu za akci po jejím skončení je možné uskutečnit pouze v hotovosti.

Jak dlouho bude celá akce trvat?

Rezervace hřiště je vždy na 2h. Je samozřejmě možné dohodnout předem individuální podmínky pro vaši akci tak aby byla ideální přesně podle vašich představ.

Co si mám vzít s sebou a co na sebe? 

Jediné co budete potřebovat je pevná obuv o všechno ostatní se postaráme my.

Je možné vzít si s sebou vlastní vybavení?

Ano. Po předchozí domluvě umožňujeme hráčům používat na našem hřišti vlastní vybavení za jednorázový poplatek 200Kč / osoba. 

Bolí zásah paintballovou kuličkou?

Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět ano nebo ne. Jednak má každý jiný práh vnímání bolesti a také dosti záleží kam zásah dostanete a z jaké vzdálenosti. Ovšem pokud si vezmete dostatečné oblečení na celé tělo, případně více vrstev (Navíc vám půjčíme náš ochranný overal, který je další vrstvou, která vás ochrání), nebudou zásahy nijak bolestivé ale stále citelné.

Od kolika let je možné hrát paintball?

Hraní paintballu nemá věkovou hranici. Jestliže ale účastník akce nemá 18let je nutný písemný souhlas jeho zákonného zástupce, přítomnost rodičů na hřišti, případně dozor osoby starší 18ti let (školní výlety, dětské tábory, ...), která za něj přebírá odpovědnost.

Je paintball nebezpečný?

Podle statistik je paintball dokonce bezpečnější než sporty jako golf, plavání nebo třeba tenis. V případě dodržování základních pravidel bezpečnosti (především nesundávat masku během hry a při pohybu mimo zasíťované hřiště vždy používat ochranný návlek na hlaveň) se kterými budete seznámeni před samotnou hrou vám nehrozí prakticky žádné nebezpečí.

Hrají paintball i ženy?

Samozřejmě ano. Hraní paintballu nemá v tomhle směru žádná omezení.

Jde hrát paintball i v dešti? A co v zimě ve sněhu?

Paintball jde hrát prakticky v jakémkoliv počasí. Déšť ani sníh proto není překážkou. Záleží jen na vás, Máme dokonce návštěvníky, kteří si hru v dešti vyloženě užívají.

Lze barvu po zásahu paintballovou kuličkou vyprat?

Ano. Paintballové kuličky jsou vyrobené z ekologického, biologicky odbouratelného potravinářského barviva. V případě, že dostanete zásah kuličkou, je možné oblečení vyprat tak jako jej perete standardně a po barvě nebude ani památky. Jelikož je ale součástí naší výbavy, kterou vám zapůjčíme ochranný overal, nemusíte tohle vůbec řešit.