Co pro vás chystáme na sezónu 2023?

04.02.2023

Střelnice, nové překážky, kostýmy a dýmovnice.

Nová sezóna na našem paintballovém hřišti se nezadržitelně blíží a mi nechceme ponechat nic náhodě a proto pro vás připravujeme spoustu novinek, které vám jak doufáme udělají velkou radost.

Nová střelnice

Akce je v plném proudu. Už za sebou máte několik her na našem paintballovém hřišti a chcete přestávky mezi nimi vyplnit jinak než jen posedáváním a cigárkem? Nebo se chcete před akcí pořádně rozstřílet a tak říkajíc si seřídit mušku?

Máme pro vás skvělou zprávu!

Pro novou sezónu pro vás připravujeme střelnici kterou budete moci využít v rámci našeho paintballového hřiště. Uspořádejte si třeba turnaj ve střelbě na terč nebo do plechovek.

Nové překážky

Ani pokud jde o překážky na hřišti nezůstáváme pozadu a chystáme pro vás spoustu nových kousků, které vaši hru opět zpestří a umožní vám vymýšlet a realizovat nové rozličné strategie a taktiky jak dosáhnout vítězství proti vašim soupeřům.

Kostýmy

Chystáte rozlučku se svobodou, oslavu narozenin nebo si chcete přijet jen tak zahrát ale obyčejná hra vás už nebaví? Připravujeme pro vás zábavné kostýmy které vaší hru pořádně oživí.

Dýmovnice

Protože neustále pracujeme na tom aby byla nabídka našich služeb co nejširší, chystáme se pro vás v letošní sezóně zařadit novinku v podobě 'paintballových dýmovnic', které váš zážitek ze hry posunou na další level a vy si budete moci naplno užít hry na našem paintballovém hřišti.


A to není vše, plánujeme toho mnohem víc, ale musíme pro vás nechat něco i na příště ;)


-zon- | Manyak.cz