Těšíme se na vás..

08.06.2020

Nemůžeme se dočkat až se omezení uvolní a budeme vás zase moci přivítat .

Až to bude možné přijeďte zažít nevšední zážitek na paintball do Velkých Pavlovic. Ideální s partou přátel, kolegy, zaměstnanci, obchodními partnery. Vhodné jako program na firemní akci, rozlučku se svobodou, teambuilding a mnoho dalšího. Jsme tu pro vás každý den po předchozí objednávce.

Sezóna 2020 úspěšně zahájena

Hned první víkend po otevření jsme přivítali první nedočkavé hráče a bylo znát, že stejně jako mi se nemohli dočkat tolik očekávané svobody spojené s vybitím nahromaděné energie a tak se jedna z původně dvouhodinových akcí protáhla na bezmála pět hodin plných intenzivní adrenalinové jízdy, kterou bezpochyby paintball je.

Ty poslední týdny byly děsně stereotypní. Tohle je konečně změna na kterou jsme se všichni tolik těšili.   Honza

Během prvního víkendu po otevření jsme přivítali hned 4 týmy paintballových Manyaků a na další, včetně toho vašeho, se už netrpělivě těšíme. Tak dlouho nečekejte a vhodný termín si rezervujte!

Bezpečnost a hygiena na prvním místě

I přes uvolňování některých opatření nadále dodržujeme aktuální nařízení MZČR týkající se dodržování bezpečných rozestupů a desinfekce používané výbavy.

V tomto ohledu se pro nás mnohé nezměnilo protože i doposud pro nás bylo standardem kompletní desinfekce veškeré použité výbavy po každé akci, která se na našem paintballovém hřišti MANYAK ve Velkých Pavlovicích konala. Nově máme desinfekci k dispozici i k volnému použití pro naše zákazníky.

Byla to naše první společná akce po tom covidu a taky první návštěva tohohle hřiště. Je sice menší ale bylo nás 14 a parádně jsme si to užili a myslím že by si v klidu zahrálo i 20 lidí najednou. Rozhodně tu nejsme naposled!   Radim

Těšíme se na váš tým!

Chystáte se na jižní Moravu do sklípku, na firemní akci nebo třeba za přáteli na návštěvu? Přijeďte si užít adrenalin do Velkých Pavlovic na paintballové hřiště Manyak,


-zon- | Manyak.cz